15.04.2016 SITECH POLKOWICE

W dniu 15.04.2016 na zaproszenie jednego z członków OSPSBHP oddział Wrocław mieliśmy okazję zwiedzić zakład produkcyjny SITECH w Polkowicach.

Firma Sitech Sp. z o.o. jest renomowaną spółką należącą do koncernu Volkswagen. Specjalizuje się w produkcji metalowych stelaży do siedzisk samochodowych.

W trakcie kilkugodzinnego pobytu w fabryce, jego pracownicy głównie działu BHP przekazali nam informacje dotyczące funkcjonowania spółki, dbałości o jego pracowników i przede wszystkim wprowadzanych i ciągle doskonalonych rozwiązań, które mają na celu  po pierwsze podnoszenie świadomości pracowników w dziedzinie bezpieczeństwa pracy, a po drugie tworzenie dla nich jak najbardziej bezpiecznych warunków pracy.

Członkowie OSPSBHP oddział Wrocław, w trakcie zwiedzania zakładu pracy mieli okazje zobaczyć organizację stanowisk pracy, najnowocześniejsze procesy technologiczne, które wciąż są doskonalone, automatyzowane a wszystko po to, aby stworzyć pracownikowi bezpieczne i ergonomiczne stanowisko pracy.

Nasi członkowie byli przede wszystkim pod wielkim wrażeniem pasji z jaką pracownicy służby BHP zakładu SITECH wykonują swoją pracę, z jakim zaangażowaniem myślą o kolejnych wdrażanych procesach, które mają na celu zapewnić jeszcze bezpieczniejsze warunki pracy.

Dziękujemy serdecznie za przemiłe przyjęcie oraz danie naszym członkom możliwości zobaczenia tak nowoczesnego i ukierunkowanego głównie na pracownika zakładu pracy!!!