19 września Dniem Pracownika Służby BHP

Szanowni Państwo,
W imieniu zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP pragnę złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia z okazji obchodów naszego święta.

To dzięki Państwu zakłady pracy stają się miejscami, w których życie i zdrowie pracowników, nie tylko fizyczne, ale również psychiczne jest chronione.
W obecnym roku, ze względu na wystąpienie choroby zakaźnej COVID-19, Pracownik Służby BHP odgrywa wyjątkową rolę w zakładach pracy. W tym szczególnym okresie pełniąc rolę opiniodawczą i doradczą, musimy się zmagać z brakiem konkretnych przepisów prawnych.
Tym bardziej życzę Państwu wytrwałości i konsekwencji w działaniu, a przede wszystkim dużo zdrowia do realizacji zamierzonych celów tych zawodowych jak i prywatnych.

Prezes OSPSBHP oddział Wrocław
Barbara Jabłońska