Aby zostać członkiem musisz przesłać wypełnioną "Deklarację Członkowską":

deklaracja członkowska - /Files/49/Deklaracja OSPS BHP(0).docx

1. Wypełnij deklarację i prześlij ją na adres mailowy: piotr.kedziora2@gmail.com i do wiadomości do wiceprezes oddziału na adres basiajablonska@wp.pl.
  2. Uiścić przelewem na niżej wskazane konto oddziału jednorazową opłatę wpisową w wysokości 25 zł oraz kwartalną  składkę członkowską w wysokości 24 zł (miesięczna składka członkowska wynosi 8 zł). Konto Oddziału: BZ WBK 32 1090 2402 0000 0001 3188 2577
  3. Oczekuj mailowego kontaktu informującego o najbliższym spotkaniu roboczym członków Stowarzyszenia.

UWAGA! - odpowiadamy na każde zgłoszenie. Jeśli nie otrzymałeś potwierdzenia przesłania zgłoszenie zrób to ponownie na wskazane adresy e-mail lub nawiąż kontakt telefoniczny z wybranym członkiem zarządu. Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce "kontakt".