Zaproszenie na spotkanie roboczo szkoleniowe w dniu 22.01.2020

W imieniu Zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP oddział Wrocław, serdecznie Państwa zapraszamy na pierwsze spotkanie roboczo-szkoleniowe w roku 2020.

• Termin: 22.01.2020
  • Czas: 15.30-18.00
  • Miejsce: Centrum Konferencyjne Wrocławskiego Parku Przemysłowego we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 10 sala Krzemowa
  • Temat: Zmiany prawne w zakresie Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami

Program spotkania:

• 15.30: rozpoczęcie spotkania poczęstunkiem w postaci kawy, herbaty, ciastek i kanapek
  • 16.00 : przedstawienie planu pracy na najbliższe miesiące: Prezes OSPSBHP oddział Wrocław Barbara Jabłońska
  • 16.15: przywitanie nowych członków, wręczenie legitymacji członkowskich oraz znaków Stowarzyszenia: Skarbnik Radosław Macuski, Prezes OSPSBHP oddział Wrocław Barbara Jabłońska
  • 16.30: część szkoleniowa w której będziemy liczyli na Państwa aktywność, a dla tych najaktywniejszych przewidziane są nagrody:
  1. Zmiany prawne w zakresie Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami.
  2. "BDO".
  3. Ochrona środowiska, a BHP w mikro i małych oraz średnich przedsiębiorstwach.
  4. Gdzie się kończą kompetencje spec. ds. BHP, a zaczynają spec. ds. ochrony środowiska.
  5. Właściwa ocena ochrony środowiska i gospodarki odpadami w firmie.
  6. Doradztwo w zakresie ochrony środowiska właścicielom małych firm. Szkolenie poprowadzi Specjalista w zakresie Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Radosław Macuski.