ZAPROSZENIE na zebranie szkoleniowo-robocze członków OSPSBHP oddział Wrocław

Szanowni Państwo,

w imieniu zarządu OSPSBHP oddział Wrocław mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie szkoleniowo-robocze naszego oddziału, które odbędzie się w dniu 15 marca 2017r o godz. 14.00 w budynku biurowym PKP przy ul. Joanitów 13.

Będziemy mieli przyjemność gościć Inspektora Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy, który przybliży nam temat chorób zawodowych oraz wzoru skierowań na badania profilaktyczne.

Pomimo, iż nowy wzór skierowań na badania profilaktyczne funkcjonuje już od 01 kwietnia 2015 roku, to nadal przysparza wiele problemów osobom, które je przygotowują. W trakcie szkolenia Inspektor Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy odpowie na wszystkie zapytania i rozwieje wątpliwości w tym temacie.

Choroby zawodowe to drugi zasadniczy, obok wypadków przy pracy, negatywny skutek zagrożeń w warunkach pracy. O związku choroby z warunkami pracy, postępowaniu dotyczącym podejrzenia choroby  zawodowej, jej  rozpoznania i stwierdzenia, w trakcie wykładu opowie nam Inspektor Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy.

Godzina rozpoczęcia wykładu uzależniona jest od godzin pracy Inspektora i jako organizatorzy nie mamy na nią wpływu. Mamy jednak nadzieję, iż tak interesujący i dawno w naszym oddziale nie poruszany temat sprawi, iż godzina nie będzie stanowiła dla Państwa przeszkody, aby uczestniczyć w spotkaniu.

Szczegółowy plan spotkania przedstawiamy poniżej.

Serdecznie zapraszamy!

Zarząd oddziału Wrocław OSPSBHP

PROGRAM SPOTKANIA W DNIU 15.03.2017

godz. 14.00 Budynek biurowy PKP S.A. ul. Joanitów 13, Wrocław

Godz. 14.00- otwarcie spotkania - Artur Maciejewski, prezes OSPSBHP oddział Wrocław

Godz. 14.15- wykład Inspektora Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy.

Temat: choroby zawodowe oraz skierowania na profilaktyczne badania lekarskie.

Godz. 16.15- przyjęcie do grona Oddziału nowych członków wraz z wręczeniem legitymacji członkowskich- Artur Maciejewski prezes OSPSBHP Oddział Wrocław, Piotr Kędziora członek zarządu OSPSBHP Oddział Wrocław, Julia Korzeniowska skarbnik OSPSBHP Oddział Wrocław

Godz. 16.30- sprawy robocze oddziału

Godz. 17.00- zakończenie spotkania.